» Цивільний захист » Сьогодні на базі Рихтицької сільської ради відбулися навчання з питань цивільного захисту

Автор: admin2 от 16-06-2017, 15:01

Сьогодні на базі Рихтицької сільської ради відбулися навчання з питань цивільного захистуПід час навчань, які проводилися відповідно до розпорядження голови РДА від 16.06.2017 та наказу керівника Дрогобицької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту,  відпрацьовувалися практичні дії щодо евакуації населення при надзвичайній ситуації природного характеру (підтоплення частини населеного пункту через сильні опади).

Засідання районної евакуаційної комісії провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Майстер виробничого навчання обласних курсів цивільного захисту Іван Глинка повідомив про законодавчі акти щодо організації та порядку проведення евакуаці ї населення та матеріальних цінностей. Про дії в умовах надзвичайної ситуації окремих служб евакокомісії доповіли їхні керівники. Про основні завдання місцевої влади для евакуації населення інформувала секретар сільської ради Галина Марунчак.

Відбулося також практичне відпрацювання дій окремих служб евакуаційної комісії.

Під час підсумкового засідання заступник голови райдержадміністрації, голова евакуаційної комісії Іван Мізерник дав оцінку проведеним навчанням, висловив пропозиції та зауваження до організації роботи сільською радою та адміністрацією Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.