» Цивільний захист » В райдержадміністрації відбувся тренувальний збір особового складу

В райдержадміністрації відбувся тренувальний збір особового складу

Автор: admin2 от 31-08-2017, 11:45

В райдержадміністрації відбувся тренувальний збір особового складуСьогодні, відповідно до навчальних заходів системи цивільного захисту області, відбувся тренувальний збір районної державної адміністрації. Голова райдержадміністрації Володимир Шутко зазначив, що країна перебуває в стані війни, тому працівники державних структур повинні відповідально ставитися до таких заходів і чітко виконувати поставлені завдання.

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району відповідно до отриманого повідомлення о 8.00 год зібралися у сесійній залі районної ради та доповіли про готовність підрозділів до участі у тренувальному зборі. В рамках тренувань також проведено збір районної комісії з питань ТЕБ та НС і районної евакуаційної комісії та позапланову перевірку системи оповіщення керівного складу району.

В райдержадміністрації відбувся тренувальний збір особового складу