» Цивільний захист » У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

Автор: admin2 от 28-09-2017, 10:51
 (голосів: 0)

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту27 вересня на території “Меденицького професійно-технічного ліцею” пройшли спеціальні об’єктові тренування спеціалізованих служб Дргобицької районної ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Львівської області. На першому етапі навчання начальники спеціалізованих служб доповідали про дії служб при виникненні надзвичайних ситуацій. Другий етап - практичні відпрацювання, в рамках яких проведено евакуацію працівників і учнів ліцею; гасіння джерела загоряння Меденицькою пожежною командою проводила; надання допомоги умовно постраждалому учню ліцею медиками районної лікарні. Працівники Дрогобицького відділу поліції здійснювали охорону громадського правопорядку на умовній пожежі, огородження небезпечної зони.

Контроль за проведенням навчань здійснювався Дрогобицьким РВ ДСНС України у Львівській області і сектором з питань цивільного захисту райдержадміністрації.

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту

У Меденицькому професійному ліцеї провели навчання з цивільного захисту


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua