» Цивільний захист » В районі проводиться роз'яснювальна робота по недопущенню виникнення пожеж

В районі проводиться роз'яснювальна робота по недопущенню виникнення пожеж

Автор: admin1 от 4-03-2019, 10:49

В районі проводиться роз'яснювальна робота по недопущенню виникнення пожежНеобдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у такі вітряні дні, як останні дні лютого. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини. Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Працівниками Дрогобицького РВ ГУ ДСНС у Львівській області спільно з працівниками Дрогобицької РДА та спеціаліста відділу організації виробництва екології та земельних питань щоденно проводяться рейди по недопущенню виникнення пожеж в природних екосистемах.

В районі проводиться роз'яснювальна робота по недопущенню виникнення пожеж