» Цивільний захист » Про організацію оповіщення в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації

Про організацію оповіщення в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації

Автор: admin1 от 17-03-2014, 10:42

Про організацію оповіщення в разі загрози або виникнення надзвичайної ситуаціїШановні громадяни Львівщини! Оповіщення населення здійснюється дистанційно за допомогою електросирен, мережі радіомовлення всіх діапазонів частот і видів модуляції та телебачення.
Терміновій інформації, що передається територіальними органами цивільного захисту, потенційно небезпечними підприємствами, повинно передувати уривчасте звучання електросирен, наявних на відповідній території, а також у запису мережею радіомовлення, яке означає “Увага всім! “.
Почувши його, негайно увімкніть гучномовці на першому каналі проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі на хвилю Львівського радіо, телеприймачі – на 12 канал Львівської обласної державної телерадіокомпанії і слухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.