» Цивільний захист » На Львівщині 18 березня лунатимуть сирени

На Львівщині 18 березня лунатимуть сирени

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:51

На Львівщині 18 березня лунатимуть сирениЗ метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 18 березня 2020 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Звучання електросирен означає сигнал “Увага всім!”. Почувши його негайно увімкніть теле- та радіоприймачі і прослухайте подальше повідомлення цивільного захисту.

Повідомлення цивільного захисту передаються протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім !”.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинне зберігати спокій.