Із 00.00 годин 14 вересня 2020 року на території Дрогобицького району встановлено «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID – 19.
Таке рішення прийняла районна комісія з питань ТЕБ та НС, засідання якої вчора провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. Відповідно до рішення комісії карантин у зв’язку з поширенням COVID – 19 діє до 31 жовтня 2020 року.
На засіданні також було розглянуто ситуацію у зв’язку із загорянням торфовища на території Ролівської сільської ради та затверджено низку заходів з метою локалізації загоряння та запобігання надзвичайній ситуації.
Детальніше — у протоколі районної комісії з питань ТЕБ та НС













