» Цивільний захист » На нараді в РДА йшлося про готовність служб до можливих паводків

На нараді в РДА йшлося про готовність служб до можливих паводків

Автор: admin2 от 23-02-2021, 15:00

На нараді в РДА йшлося про готовність служб до можливих паводківСьогодні перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду за участю представників Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Дрогобицького РВП ГУ НП України у Львівській області, Дрогобицької експлуатаційної дільниці Басейнового управління річок Західного Бугу та Сяну, Дрогобицького МВ ДУ «Львівський лабораторний центр МОЗУ, КНП ДРЛ Дрогобицької районної ради та в.о. начальника відділу цивільного захисту, оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.

Розглянуто та узгоджено План дій районних управлінь, спеціалізованих служб цивільного захисту району, об’єднаних територіальних громад, суб’єктів господарювання з підготовки та пропуску льодоходу, повені і дощових паводків на території Дрогобицького району Львівської області в 2021 році.

За результатами наради прийнято рішення привести всі служби в готовність до швидкого реагування на випадок надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру відповідно до покладених завдань; провести заходи для попередження виникнення та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій під час пропуску льодоходу, повеней та паводків у 2021 році та здійснювати моніторинг можливого перебігу подій на водних об’єктах району.