За дорученням голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Кулиняка 9 березня було проведено виїзну робочу нараду на ПАТ СГХП «Полімінерал» щодо евакуації населення у разі можливого руйнування дамби хвостосховища Стебницького родовища калійних солей. У нараді взяли участь директор Стебницького ГХП «Полімінерал» Зенон Хевпа, начальник відділу з питань цивільного захисту оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олег Ярема, завідувач сектору економіки відділу агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації Святослав Павлечко, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Андріан Вишницький.
Висновки за результатами засідання будуть обговорені на розширеній нараді в райдержадміністрації у четвер, 11 березня.













