» Цивільний захист » Відбулася виїзна нарада на Стебницькому "Полімінералі"

Відбулася виїзна нарада на Стебницькому "Полімінералі"

Автор: admin2 от 9-03-2021, 16:24
 (голосів: 0)

Відбулася виїзна нарада на Стебницькому "Полімінералі"За дорученням голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Кулиняка 9 березня було проведено виїзну робочу нараду на ПАТ СГХП «Полімінерал» щодо евакуації населення у разі можливого руйнування дамби хвостосховища Стебницького родовища калійних солей. У нараді взяли участь директор Стебницького ГХП «Полімінерал» Зенон Хевпа, начальник відділу з питань цивільного захисту оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олег Ярема, завідувач сектору економіки відділу агропромислового розвитку та захисту довкілля райдержадміністрації Святослав Павлечко, головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Дрогобицької міської ради Андріан Вишницький.

Висновки за результатами засідання будуть обговорені на розширеній нараді в райдержадміністрації у четвер, 11 березня.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua