24 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з питань взаємодії між службами цивільного захисту району. Йшлося про налагодження безперебійного цілодобового зв'язку між оперативними черговими райдержадміністрації, служб цивільного захисту, міліції, диспетчерських служб зв'язку, РЕМів, Райавтодору та управління газового господарства з метою своєчасного отримання інформації про ситуацію в районі та оперативного реагування на надзвичайні події. Обговорювалося питання приведення районної ланки цивільного захисту до режиму підвищеної готовності на час Новорічних та Різдвяних свят.
Після наради Степан Рудницький провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Комісія розглянула питання виділення пального для філії "Дрогобицький райавтодор".













