» Цивільний захист » Відбулася нарада з питань цивільного захисту

Відбулася нарада з питань цивільного захисту

Автор: admin2 от 24-12-2014, 15:31
 (голосів: 0)

Відбулася нарада з питань цивільного захисту24 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з питань взаємодії між службами цивільного захисту району. Йшлося про налагодження безперебійного цілодобового зв'язку між оперативними черговими райдержадміністрації, служб цивільного захисту, міліції, диспетчерських служб зв'язку, РЕМів, Райавтодору та управління газового господарства з метою своєчасного отримання інформації про ситуацію в районі та оперативного реагування на надзвичайні події. Обговорювалося питання приведення районної ланки цивільного захисту до режиму підвищеної готовності на час Новорічних та Різдвяних свят. 

Після наради Степан Рудницький провів засідання комісії з питань ТЕБ та НС. Комісія розглянула питання виділення пального для філії "Дрогобицький райавтодор".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua