Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації попереджає, що 30-го жовтня 2015 року на території міста і району будуть проводитися навчання з питань цивільного захисту населення. У ході навчання будуть відпрацьовуватись практичні дії підрозділів цивільного захисту з можливим переміщенням сил і засобів та проводитись оповіщення населення сигналом цивільного захисту «Увага всім!» - звучанням електросирен.
У зв’язку з тим, що згадані заходи з питань цивільного захисту населення проводяться з навчальною метою, практичні дії відпрацьовуватися не будуть. Мешканців просять зберігати спокій.













