» Цивільний захист » Лісівники інформують про підвищення пожежонебезпеки у лісах

Лісівники інформують про підвищення пожежонебезпеки у лісах

Автор: admin2 от 23-05-2016, 09:01
 (голосів: 0)

Лісівники інформують про підвищення пожежонебезпеки у лісахЗа прогнозами Укргідрометцентру наприкінці травня на Львівщині очікується значне потепління і відсутність опадів, що, у свою чергу, сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах. У зв’язку з цим обласне управління лісового та мисливського господарства закликає громадян бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території та не розводити багаття у недозволеному місці.

"Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами", - наголошує начальник обласного управління Анатолій Дейнека.

За його словами, з початку 2016-го року рейдові бригади лісогосподарських підприємств склали 13 протоколів на порушників вимог пожежної безпеки у лісах.

Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню. Якщо пожежа все ж розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном "101" чи повідомте лісову охорону (тел.(032) 297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua