» Цивільний захист » На Львівщині удосконалюють систему оповіщення населення

На Львівщині удосконалюють систему оповіщення населення

Автор: admin2 от 12-07-2016, 12:52
 (голосів: 0)

На Львівщині удосконалюють систему оповіщення населенняВ області продовжують реалізовувати програму з удосконалення систем оповіщення населення про загрозу та виникнення надзвичайних ситуацій. У рамках цієї програми департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА налагодив співпрацю із науково-виробничим підприємством "Електроприлад". Зокрема, підприємство вже розробило та налагодило виробництво гучномовного обладнання для створення місцевих систем оповіщення у містах та сільських населених пунктах області.

Про це повідомив т.в.о директора департаменту Олександр Харчук.

Зазначимо, "Електроприлад" є одним із провідних підприємств у галузі виробництва устаткування аварійного оповіщення, озвучування, проводового мовлення, гучномовного та спеціального зв'язку.

"Успішним прикладом створення місцевих систем оповіщення є виконання робіт з впровадження гучномовного обладнання в с. Рясне-Руська Яворівського району, м. Новояворівськ і м. Мостиська", - акцентував т.в.о директора департаменту.

За його словами, цьогоріч обласну програму реалізовують у містах Львові, Дрогобичі, Трускавцю, Стрию, Червонограді, а також в Мостиському, Миколаївському, Золочівському, Жовківському, Буському, Жидачівському та Сколівському районах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua