» Служба у справах дітей » Соціальні працівники провели інспектування та профілактичні бесіди

Соціальні працівники провели інспектування та профілактичні бесіди

Автор: admin1 от 27-01-2017, 10:08
 (голосів: 0)

Соціальні працівники провели інспектування та профілактичні бесіди27 січня працівниками служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації спільно з Дрогобицьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено соціальні інспектування на території Ріпчицької сільської ради та Меденицької селищної ради. Під час інспектування обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на профілактичному обліку служби у справах дітей.
З батьками дітей проведено індивідуально-профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Стосовно жительки смт.Меденичі, мами двох малолітніх дітей, скеровано подання в Дрогобицький ВП ГУНП у Львівській області про притягнення її до відповідальності за ст.184 КУпАП (неналежне виконання батьківських обов’язків).

Соціальні працівники провели інспектування та профілактичні бесіди

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua