» Служба у справах дітей » До уваги забудовників та власників житла

До уваги забудовників та власників житла

Автор: admin2 от 11-05-2017, 10:22

До уваги забудовників та власників житлаЗ метою реалізації районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Дрогобицькому районі на 2016-2018 роки, Дрогобицька районна державна адміністрація звертається до забудовників новозбудованих житлових будинків, прийнятих в експлуатацію, та власників житлових приміщень у місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі, які мають намір продати своє житло, з проханням надати інформацію в службу у справах дітей у місячний термін з моменту виходу оголошення щодо вартості 1 кв.м. житла.

Вимоги до житлових приміщень: трикімнатна (двокімнатна) квартира або житловий будинок загальною площею не менше 65 кв.м.; однокімнатна квартира або житловий будинок загальною площею не менше 30 кв.м.

Інформацію просимо подавати за адресою:

м.Дрогобич, вул. 22Січня, 37, служба у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації

Тел. 41-03-51

E-mail: drsysd@ukr.net