У зв’язку із внесенням змін до ЗУ “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" та введенням на державному рівні явища “наставництво”, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації 16, 17 травня взяли участь у навчанні з методології наставництва, яке проводила громадська організація “Одна надія” у м. Львів.
Метою Проекту Наставництва є підготовка до самостійного життя дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають в центрах соціально-психологічної реабілітації дітей, інтернатах та дитячих будинках, через наставництво.
Важливо знайти кожній дитині з “групи ризику” відповідального за неї наставника, друга-порадника, який буде супроводжувати її в подальшому житті, готувати її до самостійного життя після виходу з державних установ, допомагати у навчанні, всебічному розвитку, профорієнтації та соціалізації.
Наставництво гарантує дитині наявність людини, яка особисто піклується про неї, допомагає їй у розвитку власного потенціалу, формуванні культури спілкування, поведінки, відповідальності, самостійності і в майбутньому позитивних орієнтирів чоловіка та жінки, батька та матері.
Якщо сльози знедоленої дитини крають Ваше серце і є бажання стати їй другом, за детальною інформацією просимо звернутися до Служби у справах дітей чи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відповідно до місця свого проживання.













