» Служба у справах дітей » Діти з Дрогобицького району побували на ювілейному Дитячому форумі у Львові

Діти з Дрогобицького району побували на ювілейному Дитячому форумі у Львові

Автор: admin2 от 6-06-2017, 11:34
 (голосів: 2)

Діти з Дрогобицького району побували на ювілейному Дитячому форумі у ЛьвовіДо Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей райдержадміністрації спільно із ДРЦССДСМ та відділом освіти організували поїздку дітей пільговихкатегорій у Львівський Палац Мистецтв для участі у соціальному проекті “ Форум Добра” в рамках ювілейного Дитячого форуму.

Дехто з дітей вперше був учасником такої масштабної події. Діти вчилися комунікувати між собою, з волонтерами, з іншими відвідувачами, з представниками видавництв, брали участь у цікавих заходах. Для дітей - це неймовірна та захоплююча подія. Проект допоміг дітям отримати позитивні емоції, розвинути вміння та навички, придбати нові книги для своїх бібліотечок.

Діти з Дрогобицького району побували на ювілейному Дитячому форумі у Львові

Діти з Дрогобицького району побували на ювілейному Дитячому форумі у Львові


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua