До Міжнародного дня захисту дітей служба у справах дітей райдержадміністрації спільно із ДРЦССДСМ та відділом освіти організували поїздку дітей пільговихкатегорій у Львівський Палац Мистецтв для участі у соціальному проекті “ Форум Добра” в рамках ювілейного Дитячого форуму.
Дехто з дітей вперше був учасником такої масштабної події. Діти вчилися комунікувати між собою, з волонтерами, з іншими відвідувачами, з представниками видавництв, брали участь у цікавих заходах. Для дітей - це неймовірна та захоплююча подія. Проект допоміг дітям отримати позитивні емоції, розвинути вміння та навички, придбати нові книги для своїх бібліотечок.













