В середу, 26 липня, під головуванням заступника голови РДА Івана Мізерника відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації. Обговоривши питання порядку денного, заслухавши сторони конфліктних ситуацій комісія прийняла ряд рішень. Зокрема про доцільність чи недоцільність позбавлення батьківських жителя міста Дрогобича відносно 2013 року народження, мешканців села Михайлевичі відносно сина 2008 року народження, жителя села Уріж відносно його дочки 2009 року народження, про надання дозволу на відчуження 1/4 частки транспортного засобу від імені малолітніх 2005 та 2011 років народження.
Також комісія одноголосно затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та зняла із соціального супроводу сім’ї з сіл Рибник та Волоща.













