» Служба у справах дітей » Координаційна рада з питань дітей підбила підсумки рейду "Урок"

Координаційна рада з питань дітей підбила підсумки рейду "Урок"

Автор: admin2 от 29-09-2017, 13:59

Координаційна рада з питань дітей підбила підсумки рейду "Урок"29 вересня відбулася Координаційна рада з питань дітей Дрогобицької райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації, голова Координаційної ради Іван Мізерник.

Були розглянуті питання: про стан виконання Закону України “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування” Доповідали: начальник служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації Ольга Солтис, заступник начальника управління праці соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Живчин;

- про підсумки організації роботи щодо літнього відпочинку дітей Дрогобицького району у 2017 році. Доповідав: заступник начальника управління праці соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Живчин.

3.Про підсумки проведення Всеукраїнського рейду “Урок”. Доповідала начальник служби у справах дітей Дрогобицької райдержадміністрації Ольга Солтис.