» Служба у справах дітей » Соціальне інспектування на території Снятинської сільської ради

Соціальне інспектування на території Снятинської сільської ради

Автор: admin1 от 26-10-2017, 16:13

Соціальне інспектування на території Снятинської сільської радиУ середу, 25 жовтня працівниками служби у справах дітей спільно з працівниками Дрогобицького ЦСССДМ, за сприяння сільського голови Снятинської сільської ради здійснено соціальне інспектування на території сіл Снятинка, Залужани, Старе Село.
Комісією обстежено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та неповнолітніх, які відбувають покарання без позбавлення волі. Також учасниками інспектування перевірено інформацію про неналежне виконання мамою трьох дітей своїх батьківських обов’язків.
З батьками дітей проведені профілактичні бесіди та попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. За результатами обстежень складені акти.