» Служба у справах дітей » Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Автор: admin2 от 21-07-2020, 16:15
 (голосів: 0)

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини21 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Дрогобицької райдержадміністрації, на розгляд якого було винесено 8 питань стосовно захисту прав та інтересів дітей. Засідання провів голова райдержадміністрації Омелян Стасула.

Розглянуто три випадки про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав. За результатами розгляду прийняте рішення про надання висновку щодо недоцільності позбавлення батька батьківських прав стосовно двох дітей та рішення про доцільність позбавлення матері та батька батьківських прав стосовно однієї дитини.

Розглядалися також питання про встановлення опіки, піклування та призначення опікуна, піклувальника над трьома дітьми-сиротами та дитиною, позбавленою батьківського піклування; про встановлення опіки над майном дитини-сироти та дітей, позбавлених батьківського піклування, та призначення відповідального за його збереження.

На засіданні затверджено персональний склад міждисциплінарних команд для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua