» Служба у справах дітей » Відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей

Відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей

Автор: admin2 от 16-12-2015, 09:48
 (голосів: 0)

Відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей15 грудня відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей Дрогобицької райдержадміністрації. Провів засідання керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький.

Розглядалися питання: про стан виконання у 2015 році плану заходів Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року у Дрогобицькому районі, про стан організації профілактичної роботи щодо запобігання негативних явищ серед неповнолітніх району, про підсумки роботи Координаційної ради за 2015 рік. Координаційна рада також затвердила свій план роботи на наступний рік.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua