» Економіка » На даний час від Дрогобицького району зареєстровано 63 заявки для участі в обласному конкурсі мікропроектів

Автор: admin2 от 7-02-2018, 15:49

На даний час від Дрогобицького району зареєстровано 63 заявки для участі в обласному конкурсі мікропроектівЗа повідомлення відділу економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації, станом на 7 лютого від Дрогобицького району подано 116 заявок на обласний конкурс проектів місцевого розвитку. З них — 63 проекти зареєстровано, 9 - перебувають в стадії перевірки, решта — відхилені.

Із зареєстрованих заявок: 21 проект у галузі культури; 16 — освіта, дошкільне виховання; 15 — встановлення/реконструкція вуличного освітлення; 6 — охорона здоров'я; 7 — інші мікропроекти.

Мікропроекти готувалися та подавалися сільськими, селищними радами при співпраці з відділом культури і туризму, відділом освіти, ДРТМО та іншими підрозділами.