» Економіка » До відома суб’єктів господарювання Дрогобицького району щодо підтримки реалізації товарів українського походження

Автор: admin2 от 28-07-2014, 11:29

До відома суб’єктів господарювання Дрогобицького району щодо підтримки реалізації товарів українського походженняВідповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації» та «Про основи національної безпеки України», на виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 24.07.2014 року № 318/0/5-14 «Про підтримку реалізації товарів українського виробництва» :

1. Усім суб’єктам господарювання на території Дрогобицького району незалежно від форм власності, які здійснюють торгівлю товарами російського походження:

1.1.Забезпечити спеціальне маркування товарів російського походження «Товари з Російської Федерації» або з окремим нанесенням зображення прапора Російської Федерації на цінники товарів російського походження.

1.2.Проводити рекламні акції щодо підтримки реалізації товарів українського виробництва, в т.ч. вироблених на території Львівської області.

Примітка: Товаром російського походження вважати товар, вироблений, розфасований, зібраний, вирощений, надрукований на території Російської Федерації, чи товар, виробником якого є суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа чи юридична особа Російської Федерації, зареєстрована у Російській Федерації.

Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості райдержадміністрації