» Колегія райдержадміністрації » На Колегії райдержадміністрації обговорили роботу районного ЦНАП за 2016 рік

На Колегії райдержадміністрації обговорили роботу районного ЦНАП за 2016 рік

Автор: admin1 от 20-12-2016, 17:49
 (голосів: 2)

На Колегії райдержадміністрації обговорили роботу районного ЦНАП за 2016 рікНа сьогоднішньому засіданні Колегії райдержадміністрації, яку провів голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко також розглядалось питання підведення підсумків роботи Центру надання адміністративних послуг (відділу) у 2016 році. Про це у своїй доповіді інформувала начальник центру надання адміністративних послуг (відділу) Оксана Біла. Вона зокрема сказала, що в Дрогобицькому районі з 1 січня 2014 року в приміщенні районного народного дому працює Центр надання адміністративних послуг (відділ) Дрогобицької районної державної адміністрації і станом на 12 грудня в 2016 році тут зареєстровано 8509 звернень, це приблизно 100-150 відвідувачів у день (для порівняння у 2014 році таких звернень було 480, у 2015 році – 6349).

У рамках проекту зі створення міськрайонного ЦНАП у місті Дрогобич нещодавно було підписано меморандум про співпрацю між Дрогобицької райдержадміністрацією та Дрогобицькою міською радою щодо збереження функціонування обох ЦНАП шляхом створення  робочого органу ЦНАП Дрогобицької міської ради і ЦНАП Дрогобицької райдержадміністрації в одному приміщенні, тобто в приміщенні ЦНАП Дрогобицької міської ради.

Залишаються також в роботі ЦНАП і проблемні питання, адже очікуються  зміни в законодавстві України, що приведе до збільшення обсягу звернень, відповідно для забезпечення його належної роботи необхідно збільшення кількості працівників. Також потребує покращення і фінансове забезпечення роботи ЦНАП. Тому Колегія райдержадміністрації прийняла рішення проаналізувати матеріально-технічне забезпечення роботи центру надання адміністративних послуг (відділу) з державного бюджету в 2016 році, сформувати потребу в коштах для належної роботи відділу в 2017 році, підготувати та подати на розгляд сесії районної ради програму щодо матеріального забезпечення роботи центру.

На Колегії райдержадміністрації обговорили роботу районного ЦНАП за 2016 рік
На Колегії райдержадміністрації обговорили роботу районного ЦНАП за 2016 рік

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua