На сьогоднішньому засіданні Колегії райдержадміністрації, яку провів голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко також розглядалось питання підведення підсумків роботи Центру надання адміністративних послуг (відділу) у 2016 році. Про це у своїй доповіді інформувала начальник центру надання адміністративних послуг (відділу) Оксана Біла. Вона зокрема сказала, що в Дрогобицькому районі з 1 січня 2014 року в приміщенні районного народного дому працює Центр надання адміністративних послуг (відділ) Дрогобицької районної державної адміністрації і станом на 12 грудня в 2016 році тут зареєстровано 8509 звернень, це приблизно 100-150 відвідувачів у день (для порівняння у 2014 році таких звернень було 480, у 2015 році – 6349).
У рамках проекту зі створення міськрайонного ЦНАП у місті Дрогобич нещодавно було підписано меморандум про співпрацю між Дрогобицької райдержадміністрацією та Дрогобицькою міською радою щодо збереження функціонування обох ЦНАП шляхом створення робочого органу ЦНАП Дрогобицької міської ради і ЦНАП Дрогобицької райдержадміністрації в одному приміщенні, тобто в приміщенні ЦНАП Дрогобицької міської ради.
Залишаються також в роботі ЦНАП і проблемні питання, адже очікуються зміни в законодавстві України, що приведе до збільшення обсягу звернень, відповідно для забезпечення його належної роботи необхідно збільшення кількості працівників. Також потребує покращення і фінансове забезпечення роботи ЦНАП. Тому Колегія райдержадміністрації прийняла рішення проаналізувати матеріально-технічне забезпечення роботи центру надання адміністративних послуг (відділу) з державного бюджету в 2016 році, сформувати потребу в коштах для належної роботи відділу в 2017 році, підготувати та подати на розгляд сесії районної ради програму щодо матеріального забезпечення роботи центру.













