Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин інформував, що протягом 2016 року учасникам АТО надано матеріальну допомогу з районного бюджету на суму 445,0 тис. грн. На 2017 рік в бюджеті району передбачено кошти в сумі 200,0 тис.грн.
Одноразову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету (по 3000 грн.) отримали 332 осіб на суму 996,0 тис.грн.
Для поліпшення житлових умов трьом сімям загиблих військовослужбовців придбані 3 квартири в містах Дрогобич і Борислав на суму 1 млн. 817 тис. 293 грн. З державного бюджету було виділено 440475,0 грн для закупівлі житла учаснику АТО, інваліду війни 2-ї групи з Вороблевич. Дві сім‘ї загиблих (померлих) військовослужбовців та два інваліди війни з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції поставлені на квартирний облік.
У 2017 році на оздоровлення учасників бойових дій АТО виділено кошти з державного бюджету в сумі 49 350,0 грн. Діти учасників АТО скеровуються на оздоровлення згідно з розподілом департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. За сприяння райдержадміністрації на спонсорській основі більшість заявників були забезпечені дровами, а 85 осіб у 2016 році отримали кошти готівкою на придбання твердого палива на суму 140250,0 грн.
25 осіб з числа учасників АТО пройшли навчання за кошти районного бюджету з перекваліфікації на курсах водіїв. Наголошувалося також, що двоє атовців вже скористалися програмою започаткування власного бізнесу.
Співдоповідали з цього питання Колегії директор ДРЦССМ Наталія Щербанюк та представник Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Світлана Чумаченко. Представник центру надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомив, що учасники АТО можуть отримати в центрі необхідну фахову юридичну консультацію.
За підсумками розгляду цього питання голова райдержадміністрації Володимир Шутко дав доручення підготувати листа на Дрогобицького міського голову з приводу вирішення проблеми надання земельної ділянки пораненому воїну-добровольцю Степану Ляховину. Володимир Шутко також вкотре звернувся до сільських, селищних голів максимально сприяти колишнім військовим у вирішенні їхніх проблем, щодо тих питань, які належать до компетенції місцевих рад.













