» Інформація » У Львівській ОДА оголосили конкурс на обласні автобусні маршрути

У Львівській ОДА оголосили конкурс на обласні автобусні маршрути

Автор: admin1 от 8-08-2016, 16:37

У Львівській ОДА оголосили конкурс на обласні автобусні маршрутиЛьвівська облдержадміністрація оголосила конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі області. Прийом документів триватиме до 26 серпня цього року.
Про це повідомляють у департаменті дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА.
На конкурс виставлено маршрути, що сполучають обласний центр із населеними пунктами Жовківського, Сокальського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Буського, Бродівського, Яворівського, Перемишлянського, Золочівського, Миколаївського, Жидачіваського та Пустомитівського районів, а також 20 міжрайонних маршрутів, в тому числі Дрогобицького району.
Загалом конкурс оголошено на 74 об’єкти – 58 маршрутів. Об’єктами є маршрути приміського сполучення або оборотні рейси одного автобуса на міжміському маршруті.
"Ми прагнемо розвитку здорової конкуренції та обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень в області, - пояснює т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку Роман Кокотайло. - А ще конкурс повинен визначити тих юридичних або фізичних осіб, які справді будуть спроможними забезпечити належну якість обслуговування пасажирів".
Детальніше з переліком виставлених маршрутів та умовами конкурсу можна ознайомитися – тут.
Також додамо, що оголошення про конкурс опубліковано в газеті "Львівська Пошта" в №89 від 6 серпня 2016 року.