» Інформація » За незаконну рубку та порушення правил полювання порушників оштрафували майже на 22 тис гривень

За незаконну рубку та порушення правил полювання порушників оштрафували майже на 22 тис гривень

Автор: admin2 от 9-08-2016, 15:47
 (голосів: 0)

За незаконну рубку та порушення правил полювання порушників оштрафували майже на 22 тис гривеньЗ початку року вісімнадцять рейдових бригад державних лісогосподарських підприємств здійснили 636 рейдів з охорони лісу та державного мисливського фонду. Результатом цих перевірок стали 214 протоколів, складених на лісопорушників. Загальна сума штрафів сягнула майже 22 тис грн, а сума завданої шкоди – 1021,5 тис грн.

Про це повідомив начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

За словами Анатолія Дейнеки, працівники державної лісової охорони державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств склали 147 протоколів за незаконну рубку (сума штрафів – 12,2 тис грн, сума завданої шкоди – 1020,0 тис грн), 17 протоколів – за порушення правил полювання (сума штрафів – 7,7 тис грн, сума завданої шкоди становить 1,5 тис грн), 7 протоколів – за засмічення лісів відходами (сума штрафів – 0,6 тис грн) та 43 протоколи – за порушення вимог пожежної безпеки в лісах (сума штрафів – 1,3 тис грн).

Факти незаконної рубки деревини, зокрема, виявили в Опорецькому лісництві ДП "Славське лісове господарство". Місцевий мешканець таким чином завдав шкоди лісовому господарству на суму понад 20 тис грн.

Зазначимо, що працівники державної лісової охорони продовжуватимуть подібні рейди для виявлення порушників, охорони державного лісового та мисливського фонду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua