Представники санаторію «Джерельний», ФГ «Ратай» та та ТзОВ «Лісівник» заслуховувались на черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося сьогодні, 10 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада.
В санаторії та господарствах середній розмір заробітної плати працівників нижчий від мінімального, це зумовлено, як об’єктивними, так суб’єктивними причинами.
Комісія поставила перед ними завдання вже в цьому місяці забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру.
Заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб - начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Дрогобицької ОДПІ Орест Вачевський інформував, що в майбутньому не будуть допускатись до участі в конкурсах та тендерах підприємства, які виплачують заробітну плату менше мінімальної.













