» Інформація » «Мінімізаторів» не допускатимуть до участі в тендерах

«Мінімізаторів» не допускатимуть до участі в тендерах

Автор: admin1 от 10-08-2016, 15:29
 (голосів: 1)

«Мінімізаторів» не допускатимуть до участі в тендерахПредставники санаторію «Джерельний», ФГ «Ратай» та та ТзОВ «Лісівник» заслуховувались на черговому засіданні робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, що відбулося сьогодні, 10 серпня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада.

В санаторії та господарствах середній розмір заробітної плати працівників нижчий від мінімального, це зумовлено, як об’єктивними, так суб’єктивними причинами.

Комісія поставила перед ними завдання вже в цьому місяці забезпечити виплату заробітної плати не нижче від мінімального розміру.

Заступник начальника управління оподаткування фізичних осіб - начальник відділу контрольно-перевірочної роботи Дрогобицької ОДПІ Орест Вачевський інформував, що в майбутньому не будуть допускатись до участі в конкурсах та тендерах підприємства, які виплачують заробітну плату менше мінімальної.

«Мінімізаторів» не допускатимуть до участі в тендерах

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua