» Інформація » Створення опорних шкіл – це побудова ефективної системи освіти, — Геннадій Зубко

Створення опорних шкіл – це побудова ефективної системи освіти, — Геннадій Зубко

Автор: admin2 от 12-08-2016, 15:03
 (голосів: 0)

Створення опорних шкіл – це побудова ефективної системи освіти, — Геннадій ЗубкоНаступний крок реформи децентралізації, яку ми впроваджуємо, — секторальна децентралізація, зокрема у галузі освіти. Питання створення в територіальних громадах опорних шкіл стає сьогодні ключовим. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГГеннадій Зубко під час зустрічі з представниками ОБСЄ.

«Децентралізація у галузі освіти і створення опорних шкіл – це зовсім інша, вища якість системи освіти, яку ми маємо дати нашим дітям. Саме це головна мета реформи, яку необхідно донести до людей. Опорні школи – це побудова ефективної системи освіти. Тому, чим швидше буде рухатися ця реформа, тим швидше ми зможемо більшій кількості дітей дати якісну освіту і особливо в сільській місцевості», — наголосив Геннадій Зубко.

Більше про децентралізацію в освіті є ТУТ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua