Оновлений фельдшерсько-акушерський пункт в селі Ролів після капітального ремонту став окрасою села. Сьогодні, 31 серпня, відбулося його офіційне відкриття. Місцеві мешканці тішаться, що відтепер зможуть отримувати медичні послуги у своєму селі і привітати з цією подією приїхали голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко, голова районної ради Михайло Сікора, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук.
У своїх виступах вони подякували будівельникам, всім мешканцям села, хто долучився до ремонту приміщення, окремо відзначили голову ТзОВ "Ролів" Валерія Калапуня, який передав будівлю для медичної установи та сільського голову Мирославу Бугеру , яка доклала максимум зусиль, щоб ця чудова подія сьогодні відбулася. Основними побажаннями на святі було те, щоб ролівчани сюди приходили лише з профілактичною метою та приводили на медичні огляди своїх дітей – здоров’я всім та миру.
Завідуюча ФАПом Марія Пастернак зазначила, що люди в селі дуже вдячні за такий чудовий подарунок, особливо радіють молоді мами та люди літнього віку.
Після молитви місцевий парох отець Олександр Копистинський освятив приміщення фельдшерсько-акушерського пункту.
Нагадаємо, що управлінням капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації у 2012 році були розпочаті роботи по реконструкції приміщення ФАПу с.Ролів, кошторисна вартість робіт становила 486,9 тис. грн., з них було використано 153,1 тис. грн. У 2014 році функції замовника передані Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню і з обласного бюджету в 2015 році виділено 100,0 тис. грн. У 2016 році з залишків медичної субвенції на роботи було виділено 197,2 тис. грн., всі виділені кошти повністю освоєні.













