» Інформація » На Дрогобиччині привітали підприємців

На Дрогобиччині привітали підприємців

Автор: admin1 от 29-09-2016, 12:45
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині привітали підприємцівТрадиційно у вересні, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Сьогодні, 29 вересня, перед засіданням сесії районної ради керівники району привітати підприємців Дрогобиччини.

На Дрогобиччині привітали підприємців«Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу - основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, відрахування до бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві», - сказав у своєму виступі голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко.

Вітальні слова прозвучали на адресу представників малого та середнього бізнесу і від голови районної ради Михайла Сікори: «Зичимо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, здоров’я, щастя і благополуччя в особистому житті». Привітав підприємців також депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.

На Дрогобиччині привітали підприємцівЗа багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Дрогобицького району, розвиток сільських територій та з нагоди Дня підприємця очільники району нагородили грамотами таких підприємців: Марію Матолич  смт. Меденичі, Василя Комара с. Долішній Лужок, Ганну Добровольську с. Станиля, Владислава Грисюту с. Верхній Дорожів, Богдана Старінчака с. Вороблевичі, Миколу Гриника с. Медвежа, Василя Кекоша смт. Підбуж, Ярослава Мигаля с. Лішня, Романа Бейзика та Василя Чепеляка с. Унятичі, Марію Жук с. Летня, директора зони відпочинку «Діброва» с. Болехівці, голову ради підприємців Дрогобиччини Осипа Бугу, засновника ПП «Олівер-999» Ореста Матківського, керівника ФГ «Початок» с. Нижні Гаї Юрія Сікору, директора МКП «Транс-Екіпаж» Йосипа Дяківа, директора ТзОВ «Дністер» с. Опака Володимира Когута, директора спільного українсько-італійського підприємства «Галичина» Нестора Земана, голову ТзОВ «Світанок» Степана Костіва, директора ТзОВ «Термопласт-плюс» Юрія Чигрина, директора ТзОВ «Думка» Михайла Столяра, директора МПП «Оксана» смт. Підбуж Петра Сидорака, керівника ТзОВ «Галичина-Транс-Інвест» с. Волоща Ігоря Галюка та керівника ресторанного закладу «300 літ» смт. Меденичі Андрія Середяка.

Після цього з віночком українських пісень виступив музичний гурт Дрогобицького районного народного дому «Галицькі візерунки».

На Дрогобиччині привітали підприємців
На Дрогобиччині привітали підприємців
На Дрогобиччині привітали підприємців
На Дрогобиччині привітали підприємців

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua