На нараді, що відбулася сьогодні, 10 жовтня, в райдержадміністрації йшлося про хід будівництва майданчика зі штучним покриттям в селі Солонсько, яке проводиться рамках реалізації обласної цільової програми «Спортивний майданчик» на 2011 – 2016 роки. По цьому питанню інформував головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької РДА Олег Войтечко.
Підготовчі роботи підходять до завершення, найближчим часом відділом освіти буде проведена процедура закупівлі штучного покриття і до кінця року спортмайданчик буде відкрито.
Голова райдержадміністрації Володимир Шутко наголосив, щоб ті хто причетний до встановлення майданчика виконували всі вимоги Програми щодо якості матеріалів та виконання робіт.













