» Інформація » В Дорожеві відбулося урочисте віче, присвяченому Дню захисника України та 74-ій річниці створення УПА

Автор: admin1 от 17-10-2016, 09:34

В Дорожеві відбулося урочисте віче, присвяченому Дню захисника України та 74-ій річниці створення УПА14 жовтня голова Дрогобицької райдержадміністрація Володимир Шутко, керівник апарату Руслан Щерба, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, ветерани УПА, мешканці села Дорожів взяли участь в урочистому віче, присвяченому Дню захисника України та 74-ій річниці створення Української Повстанської Армії, що відбулося біля пам’ятника генерал-хорунжого УПА, начальника головного штабу Дмитра Грицая на його малій батьківщині – селі Дорожів. Урочистий захід розпочався з молитви за Україну, за мир та спокій в нашій державі.

«Сердечно вітаю усіх вас зі святом Покрови. Слова щирих вітань висловлюю сьогодні нашим захисникам – воїнам АТО. Вітаю ветеранів національно-визвольних змагань з 74-ю річницею утворення Української Повстанської Армії. Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні! Із Днем захисника України!», - цими словами вітання звернувся до учасників віче Володимир Шутко.

Патріотичні вірші та пісні прозвучали у виконанні учнів місцевої школи та художнього колективу народного дому села Дорожів.