Вчора голова райдержадміністрації Володимир Шутко здійснив робочу поїздку до Верхнього Дорожева. В поїздці його супроводжували керівник апарату Руслан Щерба, головний лікар ДРТМО Олександр Слабий, начальник відділу культури і туризму Надія Козар, представник Дрогобицького РВГУ МНСУ у Львівській області
Під час зустрічі з активом села обговорювалися проблемні питання населеного пункту та шляхи їх вирішення. Сільський голова Богдан Дмитрів та інші учасники зустрічі говорили про необхідність ремонту народного дому. На закінченні — ремонт покрівлі приміщення, залишається проблема фасаду. Сільська рада має намір залучити спонсорські кошти або фінансування за рахунок мікропроекту.
Ще одна важлива тема — ремонт приміщення, викупленого під дитсадок, який відповідно до попереднього обговорення буде проводитися за кошти сільського бюджету при допомозі районної влади. Частину цього будинку сільська рада пропонує використати під лікарську амбулаторію, оскільки існуюча амбулаторія вже давно застаріла і морально, і фізично.
Йшлося й про інші важливі проблеми, зокрема, необхідність омолодження кадрів у бюджетній сфері.
Голова райдержадміністрації оглянув цього дня приміщення, про які йшла мова під час зустрічі.













