Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 листопада 2016 року № 336 на базі Залокотської СЗШ І-ІІ ст. відкрився навчально-виховний комплекс. Тут за кошти районного бюджету запрацювала одна короткотривала група для 15-ти дошкільнят.
З важливою подією в житті села колектив НВК, жителів села привітали голова райдержадміністрації Володимир Шутко, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутат районної ради Василь Панів, сільський голова Василь Куцик, начальник відділу освіти Іван Стецко, ветерани національно-визвольної боротьби, жителі. Парох місцевої церкви освятив відремонтоване приміщення, де на чільному місці розмістилися подарунки від гостей. Святково одягнені діти декламували вивчені до цієї події віршики.
Як свідчить стара світлина, у 30-х роках в цьому гірському селі працював дитсадок.













