» Інформація » Свято Миколая в Бистриці

Свято Миколая в Бистриці

Автор: admin1 от 19-12-2016, 16:28
 (голосів: 0)

Свято Миколая в БистриціСвято Миколая відбулося в селі Бистриця. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та депутат Дрогобицької районної ради Микола Мандзяк привітли присутніх з цим чудовим святом та побажали всім міцного здоров'я, мирного неба, щедрих дарунків від Святого Миколая.

Діти співали, танцювали, читали вірші, ставили сценки, колядували та отримали подарунки від Святого Миколая.

 

Свято Миколая в Бистриці

Свято Миколая в Бистриці
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua