Свято Миколая відбулося в селі Бистриця. Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад та депутат Дрогобицької районної ради Микола Мандзяк привітли присутніх з цим чудовим святом та побажали всім міцного здоров'я, мирного неба, щедрих дарунків від Святого Миколая.
Діти співали, танцювали, читали вірші, ставили сценки, колядували та отримали подарунки від Святого Миколая.













