» Інформація » Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея»

Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея»

Автор: admin1 от 21-12-2016, 10:19

Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея»14-17 грудня у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбувся Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея» в рамках Свята української молоді «Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер». Цьогоріч у змаганнях взяло участь 8 команд, що вдвічі більше ніж минулого року. Змагання відкрили єпископ-помічник Львівський Венедикт (Алексійчук) і ветерани львівського клубу «Карпати» Степан Юрчишин та Ігор Кульчицький. На фінальні змагання прибув Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор (Возьняк). Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея»У напруженій боротьбі до фіналу вийшли команди «Святий Юр» Центру національного виховання ім. А. Шептицького та Національного університету «Львівська політехніка», в якому перемогу отримали політехніки. У турнірі також прийняли участь молодіжні команди «Львівської Духовної Семінарії», «Львівського національного університету», «Українського католицького університету», «Національної академії сухопутних військ», «Львівського технологічного коледжу», «Львівського харчового коледжу».

По завершенні спортивних змагань стартувала культурна програма в рамках якої відбулись: молебень на прославу праведного Митрополита Андрея Шептицького; інформаційний супровід та огляд виставки старовинних ікон; виставка творчих робіт дітей та молоді під гаслом «Таланти Твої, Русь-Україно»; презентація та обговорення книги «Повернення: Андрей Шептицький – це Україна: будівничий, князь, лідер» (упорядник Ігор Калинець); фестиваль української пісні «Голос Руси-України» за участі хорів, ансамблів та індивідуальних виконавців з навчальних закладів Львова та області; нагородження учасників спортивних змагань та виконавців концертної програми.

Організаторами футбольного турніру та святкувань виступили Львівська Духовна Семінарія Святого Духа, Громадська рада «Святий Юр» та Центр національного виховання ім. А. Шептицького.

Другий турнір з міні-футболу на «Кубок Митрополита Андрея»