» Інформація » У Львові вшанували пам'ять видатних діячів ОУН Василя Біласа та Дмитра Данилишина

У Львові вшанували пам'ять видатних діячів ОУН Василя Біласа та Дмитра Данилишина

Автор: admin1 от 23-12-2016, 15:43
 (голосів: 0)

У Львові вшанували пам'ять видатних діячів ОУН Василя Біласа та Дмитра ДанилишинаУ п'ятницю, 23 грудня, біля пам'ятного знаку тюрми "Бригідки" відбулись урочисті заходи з нагоди вшанування пам’яті полеглих героїв у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу. 
У рамках заходу заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Маріанна Вільшинська спільно із представниками громадських діячів та представників ветеранських громадських організацій запалили лампадки у пам'ять про страчених діячів ОУН Василя Біласа та Дмитра Данилишина.
Опісля священики відслужили поминальну панахиду за загиблими. У спільній молитві присутні помолились за всіх українців, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього.

Довідково:
"Бригідки" (вул. Городоцька, 20) – ще 1785 р. приміщення колишнього монастиря були переобладнані під в’язницю. У міжвоєнний період ХХ ст. тут відбувалися страти українців-політичних в’язнів. Від осені 1939 р. тут розміщувалася в’язниця НКВС. Наприкінці червня 1941 р. більшовики вчинили у тюрмі масове вбивство політичних в’язнів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua