Сьогодні відбулася прес-конференція голови райдержадміністрації Володимира Шутка про підсумки роботи району в 2016 році. Розпочинаючи розмову з журналістами, Володимир Шутко зазначив, що - це справді певний підсумок, адже якраз минає рік його роботи на державній службі в керівному складі райдержадміністрації — спочатку першим заступником, а через півроку — на посаді голови РДА.
Очільник району зазначив, що говорити є про що, адже протягом року завдяки продуктивній співпраці з облдержадміністрацією, районною радою, сільськими, селищними радами зроблено багато необхідних та корисних справ у різних сферах.
Серед пріоритетів, які голова райдержадміністрації визначив для себе на цій посаді — відкритість в роботі. Так, протягом року він відвідав практично всі населені пункти району, зустрічаючись з мешканцями та обговорюючи ті проблеми, які турбують сьогодні село. Така практика продовжиться й у новому році. Безпосереднє спілкування на місцях дозволяє на власні очі побачити, що відбувається в тому, чи іншому селі, та оперативно вирішити першочергові проблеми.













