» Інформація » В січні голова райдержадміністрації планує разом із заступниками привітати з Різдвом українських воїнів на передовій

В січні голова райдержадміністрації планує разом із заступниками привітати з Різдвом українських воїнів на передовій

Автор: admin2 от 28-12-2016, 15:31
 (голосів: 0)

В січні голова райдержадміністрації планує разом із заступниками привітати з Різдвом українських воїнів на передовій“Важливим пріоритетом в роботі райдержадміністрації є підтримка наших земляків, які обороняють нашу державу від агресора, демобілізованих, а також, родин загиблих воїнів,” - наголосив голова райдержадміністрації у розмові з журналістами. У райдержадміністрації постійно відбуваються зустрічі з учасниками АТО, в яких беруть участь керівники служб, сільські голови, і де бійці мають змогу з перших вуст отримати необхідну інформацію.

У цьому році за кошти, надані з обласного бюджету, в районі придбане житло для жителя Вороблевич - учасника АТО, який зазнав травм в результаті важкого поранення.

Незважаючи на брак у районній казні коштів, вдалося при співпраці з районною радою вишукати можливість виплатити одноразову грошову допомогу 450-ти демобілізованим учасникам АТО.

За кошти районної програми в сфері соціального захисту (41 584 грн) в цьому році 6 демобілізованих пройшли професійну адаптацію та здобули професію водія.

Для дев'яти осіб з числа учасників АТО проведене безкоштовне зубопротезування, 89 осіб отримали безкоштовні медикаменти на загальну суму 69633 грн.

Також, бійці, сім'ї загиблих героїв та героїв Небесної сотні отримують всі, передбачені для них законодавством виплати та пільги.

Як зазначив Володимир Шутко, є в цьому напрямку ще чимало проблем. Найгостріша з них — надання земельних ділянок. В цьому році  із заявами звернулися 206 учасників АТО, отримали земельні ділянки 185. В цьому питанні є і об'єктивні, і суб'єктивні причини. Райдержадміністрація проводить постійну роботу з сільськими, селищними радами для розв'язання конфліктних ситуацій та задоволення потреб наших воїнів, яким ми завдячуємо мирним життям у своїх домівках. Володимир Шутко також повідомив, що в середині січня керівництво райдержадміністрації з Різдвяним вертепом привітає українських бійців на передовій.

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua