» Інформація » У 2016 році пріоритетними були заходи з енергозбереження

У 2016 році пріоритетними були заходи з енергозбереження

Автор: admin2 от 29-12-2016, 09:41
 (голосів: 0)

У 2016 році пріоритетними були заходи з енергозбереженняДля ефективного використання бюджетних коштів велика увага в районі приділялася в цьому році впровадженню енергозберігаючих технологій. З цією метою лише у сфері освіти з районного бюджету було виділено 12573.65 тис. грн. Про це голова райдержадміністрації Володимир Шутко повідомив учора журналістам під час підсумкової прес-конференції.

За ці кошти було реалізовано низку заходів:

- проведено заміну віконних та дверних прорізів на енергозберігаючі металопластикові в 18–ти навчальних закладах (4295,59 тис. грн);

- капітально відремонтовано системи теплопостачання з заміною твердопаливних котлів в Підбузькому НВК І-ІІІ ст (300.0 тис. грн);

- реконструйовано опалювальну в Лішнянському НВК І-ІІІ ст. (1196,23 тис. грн);

- проведено капітальний ремонт системи опалення Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.(650.0 тис. грн), Волощанського НВК І-ІІ ст.(768,66 тис. грн), Рихтицької СЗШ І-ІІІ ст.» (800.0 тис. грн), Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. (700.0 тис. грн);

проведено реконструкцію та модернізацію системи опалення Грушівської СЗШ І-ІІІ ст. (1417,93 тис. грн);

реконструйовано котельні Меденицької СЗШ І-ІІІ ст (1250.0 тис. грн) та Попелівського НВК І-ІІІ ст (1195,24 тис. грн).

За кошти районного бюджету також проведено ремонт системи теплопостачання в ДРЛ №5 на суму 32.1 тис. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua