» Інформація » Реалізація інвестиційного проекту продовжується

Реалізація інвестиційного проекту продовжується

Автор: admin2 от 11-09-2013, 08:37

Реалізація інвестиційного проекту продовжуєтьсяЗа дорученням голови райдержадміністрації Михайла Винницького перший заступник голови РДА Степан Рудницький в робочому режимі зустрівся з представниками Дрогобицького та Самбірського держлісгоспів. Йшлося про необхідність пришвидшення документальних процедур для продовження реалізації інвестиційного проекту будівництва вітрової електростанції.

У 2013 році в районі продовжується реалізація проекту з використання вітрової енергії (інвестор ТзОВ «Дрогобич Енерджі»), який передбачає будівництво вітрової електростанції загальною встановленою потужністю 50 МВт на території Дрогобицького району. Засновниками ТзОВ «Дрогобич Енерджі» є українсько-французькі компанії «БЕТЕН ЕНЖЕНЬЄРІ» та «ВАЛОРЕМ». Загальний обсяг інвестицій, необхідних для будівництва запланованих потужностей складає приблизно 75,0 млн. євро.