За дорученням голови райдержадміністрації тут відбулася виїзна нарада щодо реалізації проекту “Будівництво магістрального газопроводу-інтурконектору “Дроздовичі-Більче-Волиця”. На Дрогобиччині газопровід проходитиме через села Верхній Дорожів, Грушів, Літиня, Летня та селище Меденичі. На території Грушівської сільської ради передбачене будівництво технологічного майданчика лінійного кранового вузла №7, який входить до складу газопроводу..
В складі робочої групи були заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, головний архітектор району Юрій Довганич, представники ПАТ “Укртрансгаз” та управління Держгеокадастру. Разом з Грушівським сільським головою Іваном Дудичем були обговорені питання, пов'язані з місцем розташування об'єкта, статусом земельної ділянки, на якій він розташовуватиметься, тощо.
Наприкінці 2016 року Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи ПАТ “Укртрансгаз” звернулася до керівництва райдержадміністрації з клопотанням про погодження місця розташування об'єкта та подала обґрунтування необхідності викупу земельної ділянки для суспільних потреб.













