» Інформація » Сьогодні робоча група райдержадміністрації побувала в с.Грушів

Сьогодні робоча група райдержадміністрації побувала в с.Грушів

Автор: admin2 от 5-01-2017, 14:52
 (голосів: 0)

Сьогодні робоча група райдержадміністрації побувала в с.ГрушівЗа дорученням голови райдержадміністрації тут відбулася виїзна нарада щодо реалізації проекту “Будівництво магістрального газопроводу-інтурконектору “Дроздовичі-Більче-Волиця”. На Дрогобиччині газопровід проходитиме через села Верхній Дорожів, Грушів, Літиня, Летня та селище Меденичі. На території Грушівської сільської ради передбачене будівництво технологічного майданчика лінійного кранового вузла №7, який входить до складу газопроводу..

В складі робочої групи були заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, головний архітектор району Юрій Довганич, представники ПАТ “Укртрансгаз” та управління Держгеокадастру. Разом з Грушівським сільським головою Іваном Дудичем були обговорені питання, пов'язані з місцем розташування об'єкта, статусом земельної ділянки, на якій він розташовуватиметься, тощо.

Наприкінці 2016 року Дирекція з будівництва та реконструкції газотранспортної системи ПАТ “Укртрансгаз” звернулася до керівництва райдержадміністрації з клопотанням про погодження місця розташування об'єкта та подала обґрунтування необхідності викупу земельної ділянки для суспільних потреб.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua