В перший день нового року за старим стилем Літинські школярі з колядою і новорічними привітаннями завітали у кожну домівку односельчан. Усі жителі села з нетерпінням чекали приходу дітей. Особливо чекали самотні та літні люди, для них це було справжнє свято.
Дівчата бажали односельцям доброї долі, миру в Україні, здоров’я. Хлопці веселими та дотепними жартами зуміли подарувати щирі усмішки та хороший настрій.
Літинці дякували школярам за теплі слова привітання, за гарні колядки та за збереження українських традицій.













