» Інформація » У Держархіві Львівщини підготували виставку "До 75-річчя вивезення остарбайтерів у Німеччину"

У Держархіві Львівщини підготували виставку "До 75-річчя вивезення остарбайтерів у Німеччину"

Автор: admin1 от 19-01-2017, 11:22
 (голосів: 0)

У Держархіві Львівщини підготували виставку "До 75-річчя вивезення остарбайтерів у Німеччину"Цьогоріч минає 75 років від початку вивезення остарбайтерів з України в Німеччину. Із цієї нагоди Державний архів Львівської області підготував онлайн версію тематичної виставки "До 75-річчя вивезення остарбайтерів у Німеччину".
За словами директора Державного архіву Львівської області Ірини Мартенс, під час підготовки виставки було виявлено чимало цікавих документів, зокрема агітаційні плакати з закликом їхати на працю до Німеччини, директива уповноваженого уряду Рейху з постачання робочої сили від 30 травня 1942 р., робітнича книжка для іноземців надана Гольському Миколі, листи остарбайтерів до рідних та ін.
Електронну версію виставки розміщено на офіційному сайті архіву та у Facebook.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua