» Інформація » Голова ОДА зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції Гідності

Автор: admin2 от 29-01-2017, 09:03

Голова ОДА зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Революції ГідностіУ суботу, 28 січня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із членами родин Героїв Небесної Сотні та учасниками революції Гідності. На зустрічі також присутніми були заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович, старший слідчий особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Олександр Пузирко, заступник прокурора Львівської області Юрій Татомир, представники Міністерства охорони здоров’я, перший заступник голви ЛОР Парасковія Дворянин, директори департаментів облдержадміністрації, керівники районів, соціальних служб тощо.

Свої проблеми майданівці мали змогу обговорити із керівниками відповідальних державних структур особисто.

Так, у рамках зустрічі батьки загиблих та учасники революції ставили найболючіші питання, які їм досі не вдавалось вирішити. Основні проблеми – наслідки розслідування кримінальних проваджень потерпілих осіб, які отримали тілесні ушкодження під час Революції Гідності, вирішення їх медичних проблем, а також питань щодо отримання медичних документів.

Загалом родичі загиблих та учасники Революції Гідності порушили цілу низку нагальних проблем, серед яких також вирішення питань, що потребують законодавчих змін. Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка наголосив на необхідності проведення регулярних зустрічей з сім’ями загиблих Героїв та учасниками Майдану.