“Прощання з колядою” в Підбузькому геріатричному пансіонаті стало заключним акордом Різдвяних свят.
13 лютого вихованці гуртків «Акторська майстерність», «Вокальний спів», «Лідерство – запорука успіху» районного Будинку дитячої та юнацької творчості відвідали з концертною програмою «Прощання з колядою» Підбузький геріатричний пансіонат.
У залі лунали колядки, вертепне дійство, віншування. Вихованці гуртків та їхні керівники приїхали, щоб привітати літніх людей, побажати їм здоров’я, миру, злагоди та Божої ласки і своїми ніжними дитячими голосочками запалити іскорку любові до новонародженого Спасителя.
Учнівське самоврядування Модрицького НВК І-ІІІ ст. на кошти, отримані від збору макулатури, закупили для мешканців геріатричного пансіонату солодощі та фрукти.
Присутні в залі дідусі, бабусі та працівники пансіонату колядували разом з дітьми. Їхні обличчя світилися радістю та щирими посмішками.
Методист БДЮТ Світлана Кушнір













