Сьогодні голова райдержадміністрації Володимир Шутко провів робочу нараду з питань подання проектів в рамках реалізації програми “Питна вода” на 2012-2020 роки у Львівській області..
Йшлося, зокрема, про забезпечення питною водою приміщення майбутньої дитячого дошкільного закладу та дитячого будинку сімейного типу в с.Дорожів.
На нараді обговорювалися всі можливі варіанти для облаштування водопроводу до цих закладів з можливістю продовження його до лікарської амбулаторії, народного дому та школи.
За підсумками наради доручено ДРТМО та І.Мазуру зробити забір води для дослідження з існуючих криниці та свердловини. Сільському голові — підготувати необхідну документацію для участі у конкурсному відборі до програми “Питна вода”.













