» Інформація » Львівська торгово-промислова палата прозвітувала про виконану роботу

Львівська торгово-промислова палата прозвітувала про виконану роботу

Автор: admin2 от 17-02-2017, 16:53
 (голосів: 0)

Львівська торгово-промислова палата прозвітувала про виконану роботуУ четвер, 16 лютого, Львівська торгово-промислова палата відзвітувала про діяльність у 2016 році. Участь у заході взяв і перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Про це повідомили у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Президент Львівської торгово-промислової палати Дмитро Афтанас зокрема, розповів про основні досягнення структури у 2016 році та плани на 2017 рік.

Зі свого боку, Ростислав Замлинський подякував Львівській торгово-промисловій палаті за співпрацю у межах "Економічного форуму". Також розповів про розвиток підприємництва та створення позитивного клімату для господарської діяльності Львівщини.

Під час заходу перший заступник голови ЛОДА нагадав і про створену у 2016 році Службу інвестора при ОДА, що покликана вирішувати проблеми підприємців області.

Наголосив він і на важливості посилення співпраці Львівької облдержадміністрації з асоціаціями та громадськими організаціями задля спільного вирішення проблем суб’єктів господарювання Львівщини.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua